Již více než 30 let zkušeností s průmyslovými aplikacemi

“Naším cílem je poskytnout investorovi kompletní servis při realizaci těchto zakázek tak, aby měl jednoho garanta, který ručí za správnost, kompletnost a 100% funkčnost celého systému.”

O společnosti

Společnost NOVOTNÝ-CHLAZENÍ byla založena v roce 1991. Od začátku podnikání se specializujeme na řešení pro průmyslové chlazení, temperování technologických kapalin a to především pro plastikářský, gumárenský, chemický, farmaceutický a strojírenský průmysl.
Za nejdůležitější faktory progresu naší společnosti považujeme důraz na kvalitu, ekonomiku a ekologickou udržitelnost našich projektů.

30+

let na trhu

Za posledních 5 let se stále zvyšuje počet projektů za rok, které realizujeme.  

100+

Chladicích systémů

pro průmyslové aplikace

24/7

Servis

Poskytujeme nepřetržitý servis

Aplikujeme komponenty prověřených světových výrobců chladicích a temperačních technologií

Hitema
SELLA
thermokey-white1
ALUP

Portfolio naší společnosti
již od roku 1991

Naše dodávky vždy zahrnují kompletní chladící systém, včetně elektromontážních, potrubářských prací a systémů M+R. Součástí našich služeb jsou veškeré předprojektové a projektové práce včetně výpočtu tepelných bilancí, potřebných chladících výkonů.

01

Průmyslové chlazení

02

Průmyslové temperace

03

Stlačený vzduch

Chcete pracovat u prosperující české firmy? Nabídka zaměstnání!

Jste manuálně zručný a hledáte práci v zajímavém oboru u společnosti, jejíž zaměstnanci často cestují po Česku a uskutečňují zajímavé projekty?

Práce u nás je někdy náročná a vyžaduje celého člověka. Zároveň je ale slušně ohodnocena včetně zajímavých benefitů. Po svých zaměstnancích vyžadujeme hlavně:
Technická zručnost
100%
Zodpovědný přístup
100%
Ochota učit se nové věci
100%

Víc než 30 let důvěry zákazníků

Naším cílem je poskytnout investorovi kompletní servis při realizaci těchto zakázek tak, aby měl jednoho garanta, který ručí za správnost, kompletnost a 100% funkčnost celého systému
01
Inovativní řešení
Snažíme se využít našich zkušeností a často volíme řešení, které před námi ještě nikdo nezkusil!
02
Zákazník především
Ač máme za sebou hodně let zkušeností a dokážeme přesně určit nejvhodnější řešení, vždy je to nakonec zákazník, kdo rozhodne.
Společnost Novotný chlazení
0 +

let
zkušeností