Second-hand jednotky

Zákazníkům nabízíme také second-hand jednotky. Přestože se jedná o použitou techniku, garantujeme zde 100% funkčnost a poskytujeme také odpovídající záruku.

Second-hand

Díky zastoupení společnosti HITEMA, která má celosvětovou prodejní síť, můžeme našim zákazníkům nabídnout též Second-hand jednotky. Jedná se vždy o jednotky v plně funkčním, garantovaném stavu. Jednotky před prodejem projdou kompletní prohlídkouvadné díly jsou vyměněny, veškeré výměníky mechanicky či chemicky vyčištěny.

Před prodejem jednotka projde funkčními zkouškami. Na second-hand jednotky poskytujeme garanci 6 měsíců, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

 

Portfolio naší společnosti
již od roku 1991

Naše dodávky vždy zahrnují kompletní chladící systém, včetně elektromontážních, potrubářských prací a systémů M+R. Součástí našich služeb jsou veškeré předprojektové a projektové práce včetně výpočtu tepelných bilancí, potřebných chladících výkonů.

01

Průmyslové chlazení

02

Průmyslové temperace

03

Stlačený vzduch

Chcete pracovat u prosperující české firmy? Nabídka zaměstnání!

Jste manuálně zručný a hledáte práci v zajímavém oboru u společnosti, jejíž zaměstnanci často cestují po Česku a uskutečňují zajímavé projekty?

Práce u nás je někdy náročná a vyžaduje celého člověka. Zároveň je ale slušně ohodnocena včetně zajímavých benefitů. Po svých zaměstnancích vyžadujeme hlavně:
Technická zručnost
100%
Zodpovědný přístup
100%
Ochota učit se nové věci
100%

Víc než 30 let důvěry zákazníků

Naším cílem je poskytnout investorovi kompletní servis při realizaci těchto zakázek tak, aby měl jednoho garanta, který ručí za správnost, kompletnost a 100% funkčnost celého systému
01
Inovativní řešení
Snažíme se využít našich zkušeností a často volíme řešení, které před námi ještě nikdo nezkusil!
02
Zákazník především
Ač máme za sebou hodně let zkušeností a dokážeme přesně určit nejvhodnější řešení, vždy je to nakonec zákazník, kdo rozhodne.
Společnost Novotný chlazení
0 +

let
zkušeností