servis 24 hodin 25 let


+420 469 681 149

O firmě

Společnost Novotný-Chlazení s.r.o. zajišťuje inženýrskou, dodavatelskou, montážní a servisní činnost v oblasti průmyslového chlazení a temperování technologických kapalin. V ČR a SR exkluzivně zastupujeme výrobce chladících věží, průmyslových klimatizací, zařízení pro chlazení kapalin, tj. chladících systémů a zařízení pro průmyslovou temperaci, atd. - společnosti EUROCHILLER, HITEMA a SELLA.

Naše specializace

Specializujeme se na řešení pro průmyslové chlazení, temperování technologických kapalin a to především pro plastikářský, gumárenský, chemický, farmaceutický a strojírenský průmysl. Zabýváme se jak rekonstrukcemi stávajících chladících systémů, tak i dodávkami nových technologických celků chladících systémů s aplikacemi FREE COOLING SYSTÉMŮ, nebo využitím odpadního tepla k vytápění. Velký důraz klademe na ekonomiku provozu celého chladícího systému.

“Naším cílem je poskytnout investorovi kompletní servis při realizaci těchto zakázek tak, aby měl jednoho garanta, který ručí za správnost, kompletnost a 100% funkčnost celého systému.”

Poskytujeme kompletní řešení

Naše dodávky vždy zahrnují kompletní chladící systém, včetně elektromontážních, potrubářských prací a systémů M+R. Součástí našich služeb jsou veškeré předprojektové a projektové práce včetně výpočtu tepelných bilancí, potřebných chladících výkonů, z toho plynoucích dimenzí potrubí v závislosti na tlakových ztrátách systému atd. Mezi naše služby patří i krátkodobý či dlouhodobý pronájem chladicích jednotek a chladicích zařízení, prodej energií a provozování systémů chlazení subdodavatelskou formou.

Společnost Novotný-Chlazení vyvinula a úspěšně aplikuje monitorovací systém pro přenos a archivaci veškerých provozních dat na PC a GSM uživatele a naším servisem. Vlastní servisní zázemí umožňuje garanci nástupu na opravu do 24h. Periodické servisy zařízení jsou realizovány na základě dlouhodobých servisních smluv.

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace