servis 24 hodin 25 let


+420 469 681 149

ALUP Kompressoren

09. 06. 2016

Značka ALUP Kompressoren je již po desetiletí spojována se silným smyslem pro tradici a plnění závazků vůči svým zákazníkům. Úspěšný příběh této společnosti začal v roce 1923 v malé mechanické dílně v německém městě Köngen u Stuttgartu.

Z počátku ALUP vyráběl vzduchová čerpadla pro pneumatiky k automobilům a z této činnosti bylo odvozeno jméno společnosti Auto-Luft-Pumpen. Brzy poté, společnost vyvinula první mobilní a stacionární řadu vysoce kvalitních průmyslových pístových kompresorů.

V roce 1980 společnost ALUP představila šroubový kompresor, který byl vyráběn v řadě od 2,2 do 400 kW. Neustálé inovace a vysoká spolehlivost těchto strojů rychle posílila pověst společnosti a díky tomu se ALUP Kompressoren stává synonymem kvality a služeb v odvětví stlačeného vzduchu.

V současné době již není produktové portfolio úzce specializováno pouze na výrobu kompresorů, ale zahrnuje kompletní dodávku stlačeného vzduchu včetně příslušenství jako je filtrace, kondenzátové hospodářství, vzdálený monitoring a další.

V České Republice působí ALUP téměř 20 let a během tohoto období se mu podařilo zajistit více jak 1500 instalací a získat řadu významných zákazníků.

Galerie

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace