servis 24 hodin 25 let


+420 469 681 149

HITEMA

19. 05. 2016

Moderní technologie, absolutní jakost a spojení se silnými body Zákazníka, jež HITEMA využívá pro svůj růst. HITEMA je společnost, která prokázala konkurenční schopnost a velkou pružnost vzhledem k požadavkům trhu. Je samozřejmé, že určujícími faktory našeho růstu jsou důležitost plného uspokojení Zákazníka a různorodost nabídky s novými službami, vždy doprovázena inovací a jakostí. Předprodejní a poprodejní podpora našich Zákazníků představuje jeden z vynikajících prvků, kde Společnost chce pokračovat v investování do budoucnosti prostřednictvím silné a specificky technické výuky.

Inovace, aktivita a tržně orientované chování

To jsou rozlišovací charakteristiky společnosti HITEMA. Společnost HITEMA může hrát vedoucí úlohu na mezinárodním trhu díky své schopnosti nabídnout dobré technologické řešení pro průmyslovou klimatizaci, průmyslové chlazení a pro zpracování stlačeného vzduchu, a díky přípravě komerční sítě, která zahrnuje profesionální techniky, kteří kromě pečlivé podpory výrobků poskytují skutečně poradenský servis zákazníkovi. Tento servis je nedílnou součástí nabídky HITEMA.

Záruka jakosti

Záruka jakosti a spolehlivosti, poskytovaná firmou Hitema, je podložena použitím nejmodernější technologie, opírající se o trvalý výzkum a o produkty, jež jsou vyráběny v souladu s velmi přísnými normami.

Galerie

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace